REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Słonecznych Świąt!

Czas Wielkanocy. Czas zadumy, spokoju, odnowy. Wszystkim naszym czytelnikom życzmy radosnych, wiosennych chwil, spokoju, odpoczynku w świątecznie dni. Wesołego Alleluja!
 
Jaka pogoda czeka nas w święta? Będzie ciepło. Słońca ma być pod dostatkiem. Termometry pokażą 18-22 stopni. Pokropić może w Dyngusa. Wraz z ewentualnymi opadami spadnie też temperatura. 
 
Przypominamy, że ruch na drogach w święta jest dość duży. Wielkanoc to czas odwiedzin i spotkań. Z tego powodu apelujemy o ostrożność, zdejmowanie nogi z gazu. W naszym rejonie natężenie ruchu na drogach jest bardzo duże. Przestrzegamy, przed prowadzeniem na podwójnym gazie. Na drogach w święta będzie więcej niż zwykle patroli i policjantów wyposażonych w radary i kamery. 
 
Na świąteczny czas polecamy korzystanie z pogody, która ostatnio nas nie rozpieszczała. Warto wybrać się do lasu, na rower czy na zwykły spacer do parku i zobaczyć jak przroda budzi się do życia a wokół nas robi się coraz bardziej zielono. Zapraszamy również do lektury naszego portalu. 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a