REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Służba zdrowia przez Internet

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgierzu zakończył realizację projektu pn. „Informatyzacja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgierzu –  E-usługi medyczne źródłem wzrostu standardów usługi pacjentów w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Zgierzu" – czytamy w najnowszym numerze Ilustrowanego Tygodnika Zgierskiego. Od teraz pacjenci mogą umawiać wizyty lekarskie przez… Internet.

Już teraz każdy może wykorzystać swój domowy komputer podłączony do sieci do umówienia wizyty lekarskiej, zapisania się na rutynowe badania zdrowotne czy zarezerwowania terminu wizyty w poradni specjalistycznej (chirurgicznej, dermatologicznej, diabetologicznej, kardiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, okulistycznej, ortopedycznej, pulmonologicznej). Najpierw login i hasło trzeba zdobyć w rejestracji. Potem wystarczy wejść na stronę www.pzoz-boruta.pl i już można zapisywać się na konkretne terminy. Więcej na ten temat przeczytasz w aktualnym wydaniu Ilustrowanego Tygodnika Zgierskiego. Polecamy!

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność