REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Twoje 9 miesięcy, czyli nastrojowa sesja ciążowa (artykuł sponsorowany)

Ciąża to jeden z najbardziej radosnych i cudownych okresów w życiu kobiety, który daje jej poczucie największego spełnienia. Fascynująca kolej życiowej drogi, magia poczęcia, geneza istnienia… Foto Studio Paparazzi w Zgierzu, ul. Witkacego 27 C zaprasza na nastrojowe sesje ciążowe.

Zdjęcia to pamiątka nie tylko dla rodziców, ale też dla jeszcze nienarodzonego dziecka. Do fotografii zawsze można powrócić niezależnie od mijającego czasu. I tak kiedyś w zimowy wieczór po wielu latach usiądziesz ze swoją pociechą i zaczniecie wędrówkę od poczęcia po teraźniejszy czas. Powrócą wspomnienia, emocje a może nawet zakręci się w oku łza wzruszenia tych przepięknych minionych chwil.
 
Jako kobieta doskonale wiem jak pokazać piękno tego cudownego momentu w życiu i jak ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas wykonywania zdjęć.
 
Zapewniam, że sesja będzie przebiegać tak jak tego oczekujesz (nastrojowa, ciepła, subtelna).
Zapraszam wszystkie przyszłe mamy wraz z tatusiami na sesję ciążową, która na pewno stanie się niepowtarzalną pamiątką na całe życie.
 
zczegółowe informacje na temat oferty oraz dostępności terminów pod nr tel. 42 236 67 87 oraz kom. 501 057 947 lub pod adresem mailowym: poczta(małpa)foto-paparazzi.pl
 
Więcej informacji:

 

 

Inne

Ciekawe artykuły