REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Śmiertelny wypadek na czternastce

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 2 listopada 2011 r. na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Kadzielin, w wyniku którego śmierć poniósł 26-letni kierowca vw passata. Okoliczności wypadku wyjaśniają zgierscy policjanci. 

Do wypadku doszło około godz. 21:35. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw passatem jadąc w kierunku Łowicza z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo z naczepą kierowanym przez obywatela Łotwy. 26-letni kierowca vw passata poniósł śmierć na miejscu. Stan trzeźwości 48-letniego Łotysza nie budził zastrzeżeń. Utrudnienia w ruchu na krajowej czternastce trwały ponad cztery godziny. Na czas prowadzonych czynności policjanci wyznaczyli objazdy. Około godz. 2:00 ruch pojazdów na tym odcinku został całkowicie przywrócony. 
 
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny