REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Ozorkowa

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 54-letni pieszy. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek 8 lipca 2014 r. około godziny 00. 50 na obwodnicy Ozorkowa przy drodze krajowej 91. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdowi jadącemu drogą krajową nr 91  – samochodowi marki Iveco czym doprowadził do zderzenia. Pieszy, w wyniku odniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. Kierowca Iveco był trzeźwy.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.