REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sprawdzą czy nie kombinujesz z odpadami i ściekami

Pan Jerzy z Krzywia w Zgierzu został skontrolowany przez strażników miejskich pod kątem utrzymania czystości na posesji. Właściciel przedstawił dokumenty, jakich zażądali strażnicy, czyli umowy zawarte z zakładem wywozu odpadów komunalnych i nieczystości płynnych. Zobowiązany został także do przedłożenia dowodów wpłat (odcinków) za regularne opłacanie wywozu śmieci i szamba. Pan Jerzy przedstawił posiadane dokumenty. Na podstawie analizy strażnicy określili, że wywozi … za mało śmieci i nieczystości płynnych. Sprawa jest w toku. 
 
Straż Miejska otrzymała ponad 300 adresów osób, które zawarły umowę ze spółką MPGK, a nie płacą za wywóz śmieci. Funkcjonariusze sprawdzają „podejrzane” gospodarstwa pod kątem pojemników na śmieci, odprowadzania szamba, a przy okazji również opłacania podatku od psów. Więcej informacji przeczytasz w aktualnym numerze ITZ. Zachęcamy do lektury.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają