REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Strażnicy miejscy zatrzymali pijanego motorowerzystę

W sobotę 1 marca 2014 r. około godziny 17:15 patrol Straży Miejskiej  jadąc ul. A. Dygasińskiego w Zgierzu zauważył poruszający się „zygzakiem” motorower z kierującym i pasażerem. W związku z podejrzeniem, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka, zatrzymano motorower. Po zatrzymaniu od kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu, dlatego na miejsce wezwano patrol Policji. Kierowcę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało ponad 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.