REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Tir wjechał w seicento – karambol w Głownie

Trzy osoby zostały ranne, w wyniku groźnego wypadku, do jakiego doszło w czwartek 4.08.2011 r. około godz. 10 na drodze krajowej nr 14 w Głownie. – Kierowca tira, mieszkaniec Rosji z nieznanych przyczyn uderzył w jadący przed nim samochód fiat seicento. Ten z kolei zderzył się z dwoma innymi autami osobowymi marki renault i ford. Najciężej ranna została w wypadku kierująca fiatem – poinformowała Kinga Górska z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

Do szpitala przetransportowana została ona śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Hospitalizowane zostały również dwie inne osoby.

Do wypadku doszło w bliskim sąsiedztwie stacji benzynowej przy ul. Łódzkiej. Droga w tym miejscu była zablokowana, a policja kierowała samochody objazdami. Utrudnienia w ruchu trwały 3 godziny. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a