REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Usługi koparką Łódź – jak wybrać najlepszą firmę?

Bez wątpienia możemy uznać że koparka to królowa maszyn w budownictwie – jedyna i niezastąpiona. Żadna firma budowlana nie miałaby racji bytu, gdyby w swojej ofercie nie posiadała profesjonalnego sprzętu w postaci koparki. Rynek z roku na rok zalewa nas kolejnymi rodzajami i modelami koparek, na uwagę jednak zasługują koparki o nowych parametrach i zastosowaniach. Do wyboru mamy oferty różnych producentów, dlatego wybór odpowiedniej koparki nie należy do łatwych, i warto temu tematowi się bliżej przyjrzeć.

Z definicji koparka to urządzenie dedykowane do robót ziemnych, której celem jest oddzielenie urobku a następnie ładowanie go na transportowe maszyny np. ciężarówki czy też składowiska. Dostępne są również koparko-ładowarki które przeładowują materiały sypkie takie jak piasek, żwir czy też węgiel. Koparki to urządzenie, które swoje zastosowanie ma przy pracach ziemnych budowlanych, transportowych czy też górniczych. Niezbędna przy takich pracach jest koparko-ładowarka, która  w odróżnieniu od koparki jest oparta na konstrukcji traktora o napędzie kołowym. Sprawdza się ona idealnie przy wykonaniu wykopów melioracyjnych, przy pracach porządkowych, przy budowie chodników lub w rolnych gospodarstwach. 
 
Oferta firm wynajmujących koparki z Łodzi jest bardzo obszerna i zróżnicowana, jak zatem wybrać tą najlepszą i na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy wykonującej roboty ziemne?.
 
Zwróć uwagę na operatorów koparki. By obsługiwać koparko-ładowarkę niezbędne są uprawnienia. Należy przejść odpowiednie szkolenie i zdać egzamin, który odbywa się przy udziale specjalnej komisji Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Firma  Roboty Ziemne Urbanek z Łodzi dysponuje koparkami zaawansowanej technologii z doświadczonymi operatorami koparek. Nasi fachowcy są odpowiednio przeszkoleni by wykonywać tego typu pracę. 
 
Ważne przy wyborze firmy budowlanej, jest również jej doświadczenie oraz portfolio klientów z którym firma współpracowała. Roboty Ziemne Urbanek to rodzinna firma z tradycjami, która od 1996 roku działa na polskim rynku. Na obecną chwilę posiada zaawansowany park technologiczny, a swoje usługi świadczyła między innymi dla takich firm jak Skanska, Strabag, Budimex czy Unidro. 
 
Zdecydowanie ważne przy wyborze firmy u której wynajmujemy koparkę lub inny sprzęt jest bezpieczeństwo. Firma Urbanek realizuje zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.
 
Kolejny warty uwagi aspekt a może i najważniejszy to rodzaj sprzętu jakim firma dysponuje. Niezbędna do rozpoczęcia każdej budowy jest niwelacja terenu, wyrównanie oraz przygotowanie gruntu pod fundamenty – świetnie się tu sprawdzą usługi koparką, które firma Urbanek realizuje na terenie Łodzi i okolic. Dzięki takim pracom  możliwe jest wykonanie podstawy pod : fundament domu, izolację fundamentów, systemy drenarskie, oczyszczalnię przydomową, gruntowy wymiennik ciepła czy też nawodnienie terenu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę rozszerzyliśmy również o wywrotki i wozidla. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają