REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W Święta przestępcy nie odpoczywają

Święta nie mają znaczenia dla przestępców. 24 grudnia około godz. 2:00 w nocy policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego po krótkim pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili kosze na śmieci stojące na ulicach miasta. Mężczyźni swoim przestępczym działaniem uszkodzili aż 16 koszy. Obydwaj w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi – 22-latek miał ponad dwa promile alkoholu, a jego młodszy kompan – 1,58 promila.
 
27 grudnia policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Zgierzu zatrzymali na ul. Ciosnowskiej dwóch mężczyzn, którzy 23 grudnia 2011 r. uszkodzili zaparkowany samochód marki VW Golf. Zatrzymani mężczyźni pochodzą ze Zgierza. Starszy ma 25 lat, młodszy 20.
 
Tego samego dnia w Zgierzu na ul. Poprzecznej policjanci zatrzymali 18-latka, który przed dwoma tygodnia włamał się do samochodu ciężarowego marki Star skąd skradł dwa akumulatory, taczkę, dwa pasy asekuracyjne i „koguta”. Skradzione mienie zostało odzyskane a młody mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub