REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Waliszewski i Rybicki prawie na podium

 Reprezentacja ze Zgierza w składzie Zbigniew Waliszewski i Krzysztof Rybicki w klasyfikacji generalnej zajęła IV miejsce w rozgrywkach o COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL. Wcześniej naszym zawodnikom udało się wygrać III rundę.

Po wyjątkowo trudnej Rundzie Finałowej w Olsztynie w przeprawowej jeździe samochodami terenowymi COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL zdobyła załoga Łukaszewski/Duhanik w najtrudniejszej klasie Extreme i Wilk/Urban w klasie Adventure.

Powiedzieć, że trasa Rundy Finałowej w stolicy Warmii i Mazur była ciężka, to zdecydowanie za mało. Zawodnicy musieli mierzyć się z terenem, który dla wielu kierowców samochodów terenowych byłby nie do przejechania. W tym wyjątkowo ekstremalnym rajdzie najważniejszy był jednak aspekt sportowy. Ostatnia z trzech rund cyklu COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL miała wskazać triumfatorów, a apetyt na zwycięstwo miało parę świetnych załóg. Klasyfikacja generalna w każdej z klas dawała szansę na dramatyczne przetasowania na najwyższych pozycjach. Więcej informacji o imprezie i wynikach na www.puchar.off-road.pl

Inne

Ciekawe artykuły