REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wernisaż "Chromosom 21" – 21.09.2014

 „Zespół Downa to nie koniec świata. Zobacz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.”

Zapraszamy na wernisaż fotografii "Chromosom 21", który odbędzie się 21 września 2014r. o godzinie 12.00 w CKD, znajdującego się przy ul. Ks. Szczepana Rembowskiego 17 w Zgierzu. Wystawę będzie można oglądać do 15.10.2014r.

Na początku czerwca bieżącego roku Foto Studio Paparazzi uczestniczyło w VI zlocie rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa zorganizowanym przez Stowarzyszenie Zakątek 21. Podczas zlotu zrealizowano wspólnie projekt, którego celem było wykonanie niezwykłych sesji fotograficznych. Modelami były cudowne, niesamowite i wspaniałe Dzieciaczki Zakątkowe. W czasie czterodniowego pobytu wykonaliśmy 40 sesji indywidualnych oraz 11 sesji grupowych.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć tylko niektóre zdjęcia z sesji indywidualnych oraz grupowych. Zdjęcia w pełniej wersji ukażą się w kalendarzu na 2015 rok wydanym przez Stowarzyszenie.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.