REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wesele w Zakopanem? Idealne miejsce blisko Krupówek!

Planując najpiękniejszy dzień w życiu, szukamy wyjątkowej lokalizacji, która podkreśli piękno tej chwili. Każda para młoda kieruje się własnymi preferencjami podczas dokonywania wyboru. Jedno z najbardziej popularnych miejsc na organizację wesela to polskie góry – a zwłaszcza Zakopane. Niepowtarzalna atmosfera, góralska kultura, a do tego piękne widoki – to wszystko, czego potrzeba, by uroczystość była wyjątkowa!

Wesele w Zakopanem – magia Tatr na wyciągnięcie ręki

Miasto leżące u podnóża gór jest silnie związane ze swoją przeszłością. Zakopane posiada bogatą historię. Odwiedzali je sławni pisarze i artyści, szukający inspiracji w pięknych widokach. Trudno się temu dziwić – roztaczające się wokół krajobrazy zapierają dech w piersiach. Dziś coraz więcej par decyduje się na wyprawienie wesela w Zakopanem. Góralski styl architektury sprawia, że to jedne z najpiękniejszych miast w Polsce, roztaczające wyjątkową atmosferę. Bliskość gór to dodatkowa atrakcja. Piękne otoczenie to przecież jeden z decydujących elementów podczas organizacji wesela!
Zwłaszcza hotel Krupówki cieszy się wyjątkową popularnością. Bliska odległość do flagowej ulicy Zakopanego pozwala docenić to, co najlepsze w tym rejonie. Piękno natury i wyjątkowa architektura zmienią każdą uroczystość w niezwykłą przygodę, która na zawsze zapisze się we wspomnieniach. Wesele w samym centrum ma też tę niezawodną zaletę, że każdy gość bez problemu dotrze na miejsce. Organizacja uroczystości u podnóża Tatr to gwarantowany przepis na sukces.

Hotel Krupówki – najlepsza opcja na wesele w Zakopanem

Mało miejsc cieszy się większą popularnością niż ta wyjątkowa ulica. Krupówki to tętniąca życiem aleja, pełna zarówno sklepów z pamiątkami, jak i renomowanych restauracji. Tutaj kierują się wszyscy turyści, by doświadczyć góralskiej kultury i skosztować lokalnych dań. To także przepiękne miejsce na weselną sesję. Zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle Tatr wywołają łzę wzruszenia nawet po wielu latach.
Wybór hotelu blisko Krupówek to także kompromis między miejskim klimatem a bliskością natury. Wesele w samym centrum pozwoli poczuć wspaniałą, góralską atmosferę. Masyw Tatr rozciągający się nad miastem sprawia z kolei, że możemy bez końca podziwiać piękno dzikiej przyrody. Zakopane wygląda cudownie niezależnie od pory roku i pogody. W każdej odsłonie ukazuje swój starodawny klimat.
Wesele w Zakopanem to wspaniała okazja, by skorzystać z usług hotelu Aquarion. Para młoda, może liczyć na pomoc obsługi przy koordynacji całej uroczystości. Szef kuchni zaproponuje wyjątkowe dania, które zachwycą wszystkich gości. Wnętrze sali stwarza romantyczną atmosferę, tak potrzebną do urządzenia niezwykłego wesela. Nie trzeba również martwić się o miejsca noclegowe dla zaproszonych gości oraz organizację transportu. Urządzając uroczystość w hotelu Aquarion, każda para młoda otrzymuje kompleksową usługę – od organizacji po wykonanie. Wszystko po to, by mogli w spokoju cieszyć się dniem ślubu.

Inne

Ciekawe artykuły