REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyniki z pierwszego weekendu „Tour de Powiat 2014”

W związku z niekompatybilnością systemu do elektronicznego pomiaru czasu zawodników, prowadzonego przez firmę obsługującą zawody, wynikły liczne błędy. W związku z powyższym kolegium sędziowskie i organizatorzy zadecydowali, że wyniki głowieńskiego etapu „Tour de Powiat” nie będą liczone do klasyfikacji generalnej wyścigu.

Dlatego też ulega zmianie zapis w pkt. 9 „Regulaminu ogólnego” maratonu, który otrzymuje brzmienie: „Prowadzona będzie klasyfikacja generalna, która będzie sumą punktów ze wszystkich etapów, co oznacza, że zawodnik musi startować w co najmniej trzech etapach „Tour de Powiat”, żeby był brany pod uwagę w klasyfikacji generalnej”.

Za wszystkie niedogodności i pomyłki, które pojawiły się podczas głowieńskiego etapu maratonu serdecznie przepraszamy. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby kolejne etapy maratonu przebiegały bez zakłóceń i w zgodzie z zasadami sportowej rywalizacji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wsiadajcie na rowery, już za kilka dni spotykamy się w Parzęczewie i Strykowie!

Poniżej przedstawiamy wyniki z etapu rozgrywanego w niedzielę (11.05.2014 r.) w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.