REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

XVIII Lato z Muzyką w Grotnikach

Przez lato zapraszamy na Cykl koncertów „Lato z muzyką”, który rozpoczął się w niedzielę (3 lipca) w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Grotnikach oraz w specjalnej gorcie. Jako pierwszy wystąpił zespół wokalny ALL’ANTICO.

Wraz z rozpoczęciem wakacji w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Grotnikach startuje XVIII Lato z muzyką. Co tydzień w kościele zabrzmią utwory największych kompozytorów w interpretacji zaproszonych artystów. Jak podkreśla proboszcz parafii cykl z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. – To jest pewne dziedzictwo kultury, ale też bogactwo wiedzy – podkreśla duchowny. Wstęp na koncerty jest wolny. Kierownictwo artystyczne objął tradycyjnie Witold Kasprzak. Podczas pierwszego koncertu w niedzielę (3 lipca) o godz. 18:00 wystąpił zespół wokalny ALL’ANTICO.

Mieszkańcy i wczasowicze przebywający w Grotnikach będą mieć okazję poznać wiele ciekawych, niekonwencjonalnych zestawień instrumentów, różnorodny program – repertuar muzyczny, co będzie niewątpliwie atrakcją letniego wypoczynku. W tym roku gościmy wykonawców zagranicznych, a przede wszystkim młodych wiekiem artystów. Wszystkie koncerty zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie na które wszystkich melomanów serdecznie zapraszam – mówi Witold Kasprzak.
Wstęp wolny. Szczegółowy program na plakacie.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub