REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Z nami poczujesz się jeszcze piękniej!

Salon Beauty Room to jedyne takie miejsce na mapie Zgierza, w którym wykonasz kompleksowo wszystkie zabiegi i usługi kosmetyczne o jakich tylko marzysz. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a osoby które tu pracują to profesjonalistki w każdym calu, z ogromnym doświadczeniem i pasją do tego co robią i tworzą. W salonie urody Beauty Room nie ma miejsca na przypadkowe, nieudane próby. Liczy się tutaj każdy szczegół a zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe i warte uwagi? Bo tworzą je osoby z sercem do ludzi, bo tutaj stawia się na ciągły rozwój, ulepszanie tego co znane oraz miłą i przyjazną atmosferę.

Fryzjerstwo w Beauty Room to nie tylko koloryzacja, upięcia i przedłużanie włosów, ale również ich pielęgnacja zabiegami, które od lat praktykują celebrytki. Wśród nich znajdziesz uwielbiane na całym świecie keratynowe prostowanie włosów, czy też innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu rytuału Marrocan Oil. Ogromnym powodzeniem cieszy się też zabieg polerowania włosów Split Ender oraz rekonstrukcja włosów Joiko.
 
W salonie kosmetycznym Beauty Room jest dostępna bardzo bogata oferta usług kosmetycznych. Manicure hybrydowy dłoni i stop to usługa po którą chętnie sięgają klientki, podobnie jak makijaż permanentny: wykonywany na brwiach, oczach i ustach. "Cieszymy się, że nasze klientki mają do nas pełne zaufanie i nie obawiają się wykonywać tych zabiegów właśnie u nas, to dla nas duża motywacja" – mówi Pani Renata Banasiak – właścicielka salonu kosmetycznego beauty Room w Zgierzu. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych zabiegami z kosmetologii estetycznej: karboksyterapią, mezoterapią igłową, modelowaniem kwasem hialuronowym czy też laserowym peelingiem węglowym. W Beauty Room można wykonać też zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, modelowania sylwetki a także skorzystać z usług masażu. 
Zespół pracowników Beauty Room to grupa osób które stale  się rozwijają, szkolą, dają z siebie 100%, są zgranym teamem nie tylko w pracy ale i poza nią. Tutaj nikt nie zwalnia tempa a dla zainteresowanych tematem fryzjerstwa i kosmetologii od kuchni – odbywa się tutaj  szereg szkoleń. 
 

Inne

Ciekawe artykuły