REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierscy dzielnicowi zatrzymali agresywnego 37-latka, który uszkodził cztery samochody

7 października 2014 r. około godziny 20:40 policjanci dostali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Zgierzu na ul. Spółdzielczej na parkingu przyblokowym znajduje się mężczyzna, który niszczy zaparkowane tam auta. Jako pierwsi na miejscu pojawili się zgierscy dzielnicowi. Widząc dwóch szarpiących się ze sobą mężczyzn, natychmiast ruszyli do obezwładnienia wskazanego przez mieszkańców bloku agresora. Z racji tego, że mężczyzna był napastliwy, agresywny, nie chciał się podporządkować poleceniom funkcjonariuszy, użyto wobec niego środków przymusu bezpośredniego. W rozmowie z mieszkańcami osiedla policjanci ustalili, że zatrzymany 37-latek zachowywał się bardzo dziwnie, był bardzo pobudzony i do tego niebezpieczny. Bez powodu zaczął kopać i walić rękami w zaparkowane auta. Uszkodził w sumie cztery pojazdy – volvo, citroena, daewoo matiza i opla. Dodatkowo wybił szybę w drzwiach prowadzących do klatki bloku. Podejrzewany noc spędził w zgierskim areszcie, a dzisiaj najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za który kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.