REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierscy Fanatycy Widzewa Łódź wsparli "Szlachetną Paczkę"

"Szlachetna paczka" to ogólnopolski projekt mający na celu niesienie pomocy najuboższym rodzinom. W tym roku Fun Club Zgierz postanowił przyłączyć się do pomocy. Wybór padł na pomoc zgierskiej rodzinie, która składa się z matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci (4-letni syn i 1,5-roczna córka). Rodzina potrzebowała pomocy w każdej możliwej kwestii od rzeczy codziennego użytku jak jedzenie, chemię po ubrania, zabawki czy łóżko dla dzieci.

Po w miarę szybkiej mobilizacji w kilka dni udało się zebrać najpotrzebniejsze rzeczy, które miały zostać dostarczone rodzinie. W środę 11 grudnia 2013 r. dwa wypakowane samochody wraz z członkami FC pojechały zawieźć wszystkie zebrane podarki. Oprócz odzieży, chemii, artykułów spożywczych, w tym słodyczy dla dzieciaków z zebranych funduszy udało się również zakupić tak bardzo upragnione przez mamę i jej pociechy piętrowe łóżko.
 
Wszystko dostało sprawnie dostarczone, czemu towarzyszyła niezwykła radość kobiety i szczere uśmiechy na twarzach jej pociech.
 
Relacja z akcji jest skromna w fotografie, gdyż uznaliśmy że warunki w jakich mieszkają te osoby, nie są stosownym miejscem to urządzania sobie sesji fotograficznych. Jednego możemy być pewni – był to kawał pożytecznej roboty, bo jak się okazało na miejscu, ludzie mogą mieszkać i żyć w naprawdę ciężkich warunkach – mówią organizatorzy. – To uświadomiło nam, że naprawdę warto pomagać, bo kiedyś my sami możemy tej pomocy potrzebować! Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do akcji – nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska!
 
 

Inne

Ciekawe artykuły