Zgierski lider nie zawiódł (Futsal – Ekstraklasa)

W piątek Red Devils Chojnice – ostatni zespół w tabeli podejmował lidera futsalowej Ekstraklasy Borutę AUTO-MARK Zgierz. Faworytem spotkania byli oczywiście zgierzanie, którzy nie zawiedli oczekiwań swoich kibiców. Podopieczni trenera Krzysztofa Kuchciaka pewnie pokonali chojniczan 3:0 i umocnili sie na pierwszym miejscu w tabeli.

Red Devils Chojnice – Boruta AUTO-MARK Zgierz 0:3 (0:2)

Bramki dla Boruty zdobyli: Daniel Krawczyk – 2 (w 20 i 24 min.) oraz Igor Sobalczyk (w 11 min.)

Boruta: Słowiński – Hyży, Krawczyk, Sobalczyk, Siuda, Czekalski, Jarzębowski, Karasiński, Góralczyk, Kamiński, Błaszczyk oraz Milewski.

Zgierski lider był bez litości dla drużyny z Chojnic, która zajmuje ostatnie miejsce w klasyfikacji. Piłkarze Boruty przez cały mecz mieli wyraźną przewagę i tylko niezbyt dobrze ustawione celowniki zawodników Auto Marku nie pozwoliły wygrać w wyższych rozmiarach. Gospodarzy napoczął Igor Sobalczyk, który w 11 minucie po indywidualnej akcji i strzale z około 11 metrów umieścił piłkę w siatce. Na dwadzieścia sekund przed końcem pierwszej połowy Daniel Krawczyk, po rzucie rożnym, wykorzystał błąd bramkarza miejscowych i z około dwóch metrów umieścił piłkę w siatce. Wynik meczu ustalił w 24 minucie Krawczyk, który po dwójkowej akcji z Sobalczykiem zdobył trzeciego gola, pieczętującego zasłużone zwycięstwo zgierskiego lidera!

Inne

Ciekawe artykuły

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od

Kultura, historia i tradycja w Łódzkiem

Muzea zajmują w polskiej tradycji znaczące miejsce. Gromadzą i przechowują materialne świadectwa historii i kultury oraz dorobek artystyczny naszych przodków. Ekspozycje muzealne stanowią świadectwo minionych