REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierskie Spotkanie Wigilijne – 11.12.2011

To ma być zgierska wigilia bez podziałów. Mile widziani są wszyscy – ci bogatsi i ubożsi, ci z prawej strony sceny politycznej i ci z lewej, młodzi i starsi, zgierzanie i przyjaciele miasta. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę 11 grudnia 2011 r. Odbędzie się na płycie placu Jana Pawła II. Na uczestników czekać będą pierogi, kapusta, ciasta, gorąca herbata. Skosztować wigilijnych potraw będzie można już od godz. 11:00. 

Jak zapewnia Tomasz Zgierski, Naczelnik Wydziału Promocji UMZ, do tego czasu przed Urzędem Miasta stanie już choinka, zatem klimat świąt będzie można poczuć już na dobre.

Podczas wigilii odbywać się będzie charytatywne kwesta Przyjaciół Wesołej Gromady na rzecz dzieci ze świetlicy terapeutycznej przy Szkole Podstawowej nr 1. 

Urząd Miasta Zgierza zaprasza przedsiębiorców, instytucje, organizacje społeczne oraz indywidualne osoby do wsparcia organizatorów w przygotowaniach Zgierskiego Spotkania Wigilijnego. Każda chęć pomocy i włączenia się w organizację wydarzenia będą docenione. 

Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z Wydziałem Promocji Miasta w Urzędzie Miasta Zgierza
  • pl. Jana Pawła II 16 (p. 211 – II piętro)
  • tel. 42 717 47 26, 42 717 47 20 
  • e-mail: [email protected]
 

 

Inne

Ciekawe artykuły