REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zmiany w kursowaniu autobusów 15-17 lipca

 Miejskie Usługi Komunikacyjne informują, że w związku z planowanym Nawiedzaniem Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej zgierskich parafii w dniach 15-17 lipca 2010 r. zmienią się trasy niektórych linii autobusowych.

 
15 lipca 2010 r., godz. 16:15-17:00: zamknięcie przejazdu ul. Długą na odcinku od Placu Kilińskiego do ul. Mielczarskiego. 
 
Trasa objazdu dla linii 1: z pętli przy Powstańców Śląskich do przystanku Kolejowa (dw. PKP) bez zmian, następnie ulicami 3 Maja, 1 Maja do Placu Kilińskiego i dalej obecną trasą. 
 
Trasa objazdu dla linii 3: od strony ul. Łagiewnickiej do zbiegu ulic Długiej i Cezaka bez zmian, następnie ulicami Cezaka, 3 Maja, 1 Maja do Placu Kilińskiego i dalej obecną trasą. 
 
Trasa objazdu dla linii 51: od strony Łodzi do zbiegu ulic Długiej i Cezaka bez zmian, następnie ulicami Cezaka, 3 Maja, 1 Maja do Placu Kilińskiego i dalej obecną trasą.
 
Zmiany obowiązują w obydwu kierunkach. 
 
16 lipca 2010 r., godz. 16:30-16:50: zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie ulic 1 Maja i Piłsudskiego. 
 
Trasa objazdu dla linii 5: z pętli przy ul. Szczawińskiej do zbiegu ulic Szczawińskiej i Przemysłowej bez zmian, następnie ulicami Przemysłową, Kasprowicza, Piątkowską, Musierowicza, Gałczyńskiego do ul. Parzęczewskiej i dalej obecną trasą. 
 
Trasa objazdu dla linii 51: od strony Łodzi do Placu Kilińskiego bez zmian, następnie ulicami Długą, al. Armii Krajowej, Piątkowską do ul. Piłsudskiego i dalej obecną trasą. 
 
Zmiany obowiązują w obydwu kierunkach.
 
17 lipca 2010 r., godz. 16:30-17:00: zamknięcie przejazdu przez ul. Rembielińskiego. 
 
Trasa objazdu dla linii 4: do zbiegu ulic Szczawińskiej i Rembielińskiego bez zmian, następnie ulicami Szczawińską, Ossowskiego do przystanku ZELTOR, z powrotem ul. Ossowskiego w kierunku Szczawińskiej i dalej obecną trasą. 
 
Dla linii 8 trasa objazdu analogiczna.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Pozimowe sprzątanie ulic

Służby oczyszczania miasta rozpoczęły akcję usuwania zaległego piachu czy śmieci, które po zimie zostały na zgierskich chodnikach i ulicach. W każdym tygodniu sprzątany będzie inny

Działanie kontrolne – Prędkość

19 maja 2023 roku na drogach całego kraju policjanci przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Policjanci ruchu drogowego z całego garnizonu łódzkiego, a w szczególności mundurowi

Marcin Gortat Camp 2023 w Zgierzu

Już w czerwcu 2023 roku Marcin Gortat powróci do Zgierza! Pięć miast w Polsce (Zgierz, Łódź, Chorzów, Sosnowiec, Stargard) znalazły się w tym roku na