REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zostały ostatnie wolne miejsca w Szkołach za Darmo (artykuł sponsorowany)

Masz co najmniej osiemnaście lat? Skończyłeś szkołę i zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Nie czekaj! Już dziś sprawdź ofertę SZKÓŁ ZA DARMO i UCZ SIĘ ZA DARMO!
UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszy start w dorosłość.
Wiemy, że wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Należy uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół wyższych mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem studiów są szkoły policealne. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak". Edukacja tu trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Dwuletnie DARMOWE szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika w takich dziedzinach, jak: administracja, bhp, budownictwo, ekonomia, hotelarstwo, logistyka, informatyka, organizacja reklamy, rachunkowość, turystyka, i wiele innych.

Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (nie wymagana matura), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci. Dużym zainteresowaniem cieszy się także dwuletnie uzupełniające liceum ogólnokształcące (dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej) oraz liceum ogólnokształcące dla dorosłych – obydwa licea są DARMOWE.

Słuchacze szkoły dwuletniej i liceum otrzymują legitymację szkolną upoważniającą do ulgowych przejazdów komunikacją miejską i PKP. Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym).
Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa – szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i  rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz  zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

Wejdź na www.zak.edu.pl/zgierz i sprawdź ofertę!
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a